Czy iOS 16 jest naprawdę aż tak zły? [ANKIETA]

Tomek Czech   18 października 2022

“PORAŻKA” – to słowo dominuje w Waszych komentarzach na temat iOS 16. Nowy system jest krytykowany od samego początku, ale powiedzmy sobie szczerze – która wersja iOS nie była? Tak jak niemal każdy nowy sprzęt Apple, tak i nowe systemy operacyjne firmy z Cupertino spotykają się zawsze z dużą krytyką – przede wszystkim ze strony mediów zajmujących się konkurencją Apple, głównie Androidem, ale również fanów i użytkowników sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. Przywykliśmy do tego.

Ale fala krytyki iOS 16 przybrała chyba niespotykane dotąd rozmiary. Skarżycie się przede wszystkim na fatalny czas pracy na baterii (“żre baterię, jak student na gastrofazie”), zwłaszcza na modelach starszych niż tegoroczne iPhone’y 14 (mój iPhone 14 Pro potrafi wytrzymać na baterii 24 godziny). W ponad stu komentarzach na Facebooku pod naszym wczorajszym wpisem na temat nowości w iOS 16.1 domagacie się jednego – poprawy czasu czasu działania na jednym ładowaniu.

Czy iOS 16 jest naprawdę aż tak zły? Sprawdźmy to – weźcie udział w ankiecie.

berrolia

Jak oceniasz iOS 16?

Poniżej zamieszczamy ankietę, w której możecie wyrazić swoją opinię na temat iOS 16.

Czy jest to fatalna aktualizacja, głównie przez skrócenie czasu pracy iPhone’a na baterii? A może przez inne błędy i niedociągnięcia?

Może jednak swoje oburzenie głośno wyraża tylko cześć użytkowników, a większość uważa, że iOS 16 to dobry update? Albo ocenia go neutralnie, jako taki, który nie zmienia wiele w porównaniu z iOS 15?

Dajcie znać w ankiecie (można wybrać do dwóch odpowiedzi). Zapraszam też do szerszego komentowania pod wpisem, na naszym Facebooku lub Twitterze.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: