Tak mógłby wyglądać iPhone 7 (wideo)

Tomek Czech   16 lutego 2016

iphone-7-koncept

Dizajner Arthur Reis stworzył projekt iPhone’a 7 na podstawie (prawie) wszystkich plotek krążących ostatnio na temat nowego telefonu od Apple. A więc: ładowanie bezprzewodowe, całkowita wodoodporność, wyświetlacz AMOLED, przycisk Home z 3D Touch i mechanizmem haptycznym, brak standardowego wejścia słuchawek, dwa głośniki, mniej pasków anteny na tylnej obudowie, niewystająca kamera, cieńsze ramki wokół ekranu i zaledwie 6 mm grubości. A do tego bezprzewodowe słuchawki AirPods by Beats, nad którymi Apple podobno pracuje od dłuższego czasu.

berrolia

Niektóre z tych plotek (np. brak gniazda mini-jack) prawie na pewno okażą się prawdziwe, inne (np. ekran AMOLED) prawie na pewno nie, ale jest duża szansa, że wygląd iPhone’a 7 rzeczywiście będzie zbliżony do tego, jak wyobraża to sobie Arthur Reis.

Wszystkie plotki na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Arthur Reis (Behance), za iClarified

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: