Bloomberg: Apple zaprezentuje nowe modele MacBooka, MacBooka Air i MacBooka Pro na WWDC 2017

Tomek Czech   16 maja 2017

Według informacji zdobytych przez niezawodnego Marka Gurmana z Bloomberga, w czerwcu na WWDC 2017 Apple zaprezentuje trzy nowe modele swoich laptopów, które mają pomóc firmie walczyć z konkurencją, przede wszystkim ze strony Microsoftu.

berrolia

Według Gurmana, Apple zaprezentuje:

  • nowy model MacBooka Pro z szybszym procesorem Kaby Lake, tym samym dizajnem;
  • nowy model 12-calowego MacBooka z szybszym procesorem Intela;
  • odświeżoną wersję 13-calowego MacBooka Air z nowymi procesorami.

Pojawienie się nowego MacBooka Air nie jest jeszcze przesądzone, ale firma ma rozważać taki ruch ze względu na niesłabnącą sprzedaż tego modelu.

Podczas tegorocznej WWDC Apple może zaprezentować też 10,5-calowego iPada Pro oraz całkowicie nowe urządzenie – inteligentnego asystenta domowego (“głośnik z Siri”). Spodziewana jest też prezentacja nowych wersji wszystkich systemów: iOS 11, macOS 10.13, watchOS 4 i tvOS 11.

Sesja otwierająca konferencję odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca. Start o godzinie 10:00 czasu lokalnego, czyli o 19:00 czasu polskiego. ThinkApple będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia z sesji otwierającej konferencję. Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby niczego nie przegapić.

Więcej o nowych Macach:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Bloomberg

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: