Apple będzie transmitowało na żywo sesję otwierającą WWDC 2017

Marek Twejn   26 maja 2017

Apple dodało wczoraj nową stronę do swojej witryny potwierdzając oficjalnie, że sesja otwierająca konferencję WWDC 2017 będzie transmitowana na żywo nie tylko na stronie dla deweloperów i poprzez aplikację WWDC na iOS (co było wiadomo wcześniej), ale również na ogólnodostępnej stronie internetowej oraz poprzez Apple TV.

berrolia

Transmisję live obejrzymy na wszystkich urządzeniach Apple (Mac, iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV 2/3/4) oraz na PC z Windowsem 10. Nieoficjalny streaming pojawi się też na pewno w aplikacji VLC Player, dzięki czemu konferencję będzie można oglądać na Androidzie i komputerach ze starszą wersją Windowsa.

Wymagania dla iPhone’a i iPada to iOS 7.0 lub nowszy. Dla Maców – Safari w wersji 6.0.5 lub nowszej na OS X/macOS w wersji 10.8.5 lub nowszej. Dla Apple TV 2 i 3 – firmware w wersji 6.2 lub nowszej, Apple TV 4 – wszystkie wersje softu.

Na PC z Windowsem 10 keynote obejrzymy w przeglądarce Microsoft Edge.

Transmisja wystartuje w poniedziałek, 5 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. ThinkApple będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia z sesji otwierającej konferencję. Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby niczego nie przegapić.

Podczas sesji otwierającej konferencję spodziewana jest premiera:

Pojawiły się nawet plotki, że podczas konferencji Apple może zaprezentować iPhone’a 8, ale jest to bardzo mało prawdopodobne.

Może Cię zainteresować:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: