To może być najbardziej wiarygodna atrapa szklanego iPhone’a 8, jaką do tej pory widzieliśmy (wideo)

Tomek Czech   29 czerwca 2017

W maju Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks), który w przeszłości wiele razy udostępniał wiarygodne informacje na temat nowych iPhone’ów jeszcze przed ich premierą, udostępnił rendery iPhone’a 8 oparte na wizualizacjach CAD, które miały wyciec z jednej z fabryk, w której powstają nowe flagowce Apple. Teraz, na podstawie tych samych materiałów, wyprodukował atrapę nowego iPhone’a, która może być najbardziej wiarygodną spośród wszystkich, które widzieliśmy do tej pory.

berrolia

Pokazany na filmiku telefon nie ma przycisku Home ani wycięcia na Touch ID z tyłu obudowy (czytnik linii papilarnych zostałby więc wbudowany w ekran), posiada wydłużony przycisk Power, wyświetlacz z wycięciem na kamerę i inne sensory u góry, cieńsze ramki wokół ekranu, tylne kamery rozmieszone pionowo i szklany tył obudowy.

Wideo pokazuje też dokonywanie pomiarów nowego telefonu – ma on 71 mm szerokości, 143,5 mm długości i 7,5 mm grubości. Jeśli te rozmiary się potwierdzą, iPhone 8 będzie jedynie nieznacznie większy od 4,7-calowego iPhone’a 7: 4 mm szerszy, 5 mm dłuższy i 0,4 mm grubszy.

Hemmerstoffer zaznacza, że Apple testowało (i być może dalej testuje) wiele prototypów iPhone’a 8, więc nie możemy mieć pewności, czy wizualizacje przedstawiają tą wersję, która ostatecznie trafi do produkcji.

Premiera iPhone’a 8 spodziewana jest we wrześniu. Telefon może jednak trafić do sprzedaży z opóźnieniem (mniejszym lub większym).

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło @OnLeaks

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: