Raport: iPhone 8 z zaawansowanym laserem VCSEL. Premiera we wrześniu, w sprzedaży od października

Marek Twejn   20 czerwca 2017

Słyszeliśmy już wiele pogłosek o dacie premiery iPhone’a 8 – o tym, że nowy flagowiec z Cupertino może pojawić się w sprzedaży dopiero w listopadzie, albo nawet w przyszłym roku, ale kilka ostatnich doniesień wskazywało na październik. O tym właśnie miesiącu jest mowa w najnowszym raporcie.

berrolia

Przedstawiciele Finisar, jednego z partnerów Apple, przyznali na konferencji prasowej, że firma dostarczy jednemu ze swoich klientów miliony sztuk nowego, zaawansowanego lasera VCSEL, który może służyć rozpoznawaniu twarzy, gestów czy funkcjom AR. Eksperci nie mają wątpliwości, że klientem tym będzie Apple (w iPhonie 8 ma pojawić się system rozpoznawania twarzy, wiemy też, że Apple mocno stawia na rozszerzoną rzeczywistość).

Według analityków Loup Ventures, którzy brali udział w konferencji, na podstawie informacji udzielonych przez Finisar można się spodziewać, że Apple zaprezentuje nowy model iPhone’a wyposażony w VCSEL we wrześniu, natomiast telefon pojawi się w sprzedaży dopiero w październiku.

Oczywiście nie można wykluczać, że w październiku iPhone’ 8 pojawi się w bardzo ograniczonych ilościach i może być bardzo trudno dostępny przez następne klika, a nawet kilkanaście tygodni.

W tym roku Apple ma zaprezentować również dwa inne modele – iPhone’a 7s i 7s Plus. Ich premiera również spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Axios

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: