Zobacz, jak mógłby wyglądać iPhone 8 z iOS 11

Tomek Czech   9 czerwca 2017

Gdy iPhone 8 zadebiutuje jesienią (we wrześniu lub później), będzie działał na najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego z Cupertino – zaprezentowanym w poniedziałek iOS 11. Skoro wiemy już jak wygląda nowy system i mamy podparte wieloma przeciekami podejrzenia jak będzie wyglądał nowy iPhone, możemy się pokusić o sprawdzenie, jak nowy iOS będzie prezentował się na ekranie najnowszego flagowca Apple.

berrolia

Zrobił to właśnie projektant Benjamin Geskin, który stworzył rendery iPhone’a 8 z iOS 11 dla iDropNews. Według Geskina, w górnej części ekranu telefon będzie posiadał wycięcie na głośnik, kamerę FaceTime i inne czujniki. Wątpię, że Apple tak właśnie to rozwiąże, ale mimo wszystko warto rzucić okiem na te rendery.

Tak wyglądałby iPhone 8 w zestawieniu z iPhonem 7.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Podsumowanie WWDC 2017.

Więcej o iOS 11:

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: iDropNews

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: