Apple udostępnia pierwsze publiczne bety iOS 11.1, macOS 10.13.1 i tvOS 11.1

Tomek Czech   28 września 2017

Apple udostępniło dzisiaj pierwsze publiczne bety iOS 11.1, macOS 10.13.1 i tvOS 11.1, których deweloperskie odpowiedniki pojawiły się wczoraj. Aktualizacje nie zawierają żadnych nowych funkcji, skupiono się w nich na drobnych ulepszeniach i poprawkach błędów.

Kilka ważnych nowości (m.in. streaming muzyki z Apple Music i aplikacja Radio) zawiera pierwsza beta watchOS 4.1, ale jest ona dostępna jedynie dla zarejestrowanych deweloperów. Apple nie udostępnia publicznych wersji beta systemu operacyjnego dla swojego zegarka.

berrolia

Żeby zarejestrować się w programie publicznych wersji testowych należy odwiedzić stronę Apple Beta Software program i wykonać kilka kroków zalecanych przez Apple. Dokładną instrukcję krok po kroku znajdziesz tutaj.

We wczorajszej becie iOS 11.1 zostały znalezione stworzone przez Apple filmiki instruktażowe, które pokazują, w jaki sposób będzie się obsługiwało iPhone’a X – zobacz wideo.

Więcej o nowościach w iOS 11:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Wielka promocja na etui Spigen do iPhone’a – tańsze nawet o 50%!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: