A gdyby iPhone XI posiadał dziurę w ekranie zamiast notcha?

Łukasz Bernaczyk   21 maja 2019

Na Behance pojawił się nowy, interesujący koncept tegorocznych iPhone’ów. Niektóre elementy “iPhone’a XI” oraz “XI Max” zostały przedstawione bardziej życzeniowo, niż będzie to miało miejsce w rzeczywistości. Całość wygląda jednak świetnie i warto poświęcić chwilę, by przejrzeć te naprawdę wyśmienite rendery.

berrolia

iPhone XI (2019)

Autorem konceptów jest Moe Slah, który ewidentnie przygotował je według swojej wizji, a nie na podstawie docierających do nas przecieków na temat tego, jak będą wyglądały iPhone’y XI i XI Max.

Na grafikach mamy więc pionowy układ trzech kamer w mniejszym z iPhone’ów oraz mały poziomy otwór w ekranie w miejsce notcha, znany między innymi z Samsunga Galaxy S10+. Co prawda wiemy już, że w rzeczywistości notch zostanie zachowany, a tylne kamery znajdą się na wybrzuszeniu w kształcie kwadrata, aczkolwiek chyba jednak wizja grafika byłaby lepszym rozwiązaniem.

iPhone XI Max (2019)

W przypadku większego z braci – iPhone’a XI Max autor renderów przedstawił już właściwy układ tylnych kamer. W ekranie widzimy jednak rozwiązanie z otworem na kamery, które znalazłoby pewnie tyle samo zwolenników, co przeciwników.

iOS 13

Grafik nie omieszkał też pokazać przynajmniej kilka detali własnej wizji nadchodzącego systemu iOS 13. Jest więc tryb ciemny oraz widżety na ekranie początkowym.

Premiera iOS 13 odbędzie się 3 czerwca na WWDC 2019. Nowe iPhone’y Apple zaprezentuje prawdopodobnie we wrześniu.

Odkrywaj codziennie nowe promocje na iSpot.pl

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: