Bloomberg: w tym roku jeszcze nowe iPady, Apple Watch, MacBook Pro 16” i Mac Pro. A potem zobaczymy AirPods 3 z ANC i tańszego HomePoda

Łukasz Bernaczyk   23 sierpnia 2019

Wygląda na to, że Apple uraczy nas masą nowych produktów, a zdecydowana większość pojawi się jeszcze w tym roku. Bloomberg w swoim raporcie podaje wiele szczegółów o nowych komputerach, tabletach, zegarkach oraz akcesoriach, które zobaczymy jeszcze przed końcem 2019 roku oraz na początku 2020.

berrolia

iPhone 11 Pro (2019)

Na wstępie dodam, że Bloomberg w swoim raporcie podał obszerne informacje na temat nowych iPhone’ów. Było ich na tyle dużo, że Tomek opisał je w oddzielnym artykule, który znajdziecie tutaj.

iPad Pro (2019) i nowy iPad 10,2″

  • jeszcze w tym roku zobaczymy według Bloomberga nowe iPady Pro, które wzorem nowych iPhone’ów mają zostać wyposażone w lepsze aparaty (być może te same, co w tegorocznych iPhone’ach) oraz nowszy i szybszy procesor. Pozostałe zmiany będą raczej kosmetyczne, a wygląd urządzeń pozostanie niezmieniony.
  • Również w tym roku mamy jeszcze zobaczyć nowego “budżetowego” iPada z ekranem o przekątnej 10,2 cala, który docelowo zastąpi model z wyświetlaczem 9,7 cala.

MacBook Pro 16″ (2019)

  • Do końca tego roku premierę będzie miał też nowy, przeprojektowany MacBook Pro z ekranem o przekątnej 16 cali. Bardzo wąskie ramki wokół ekranu pozwolą na utrzymanie wielkości obudowy obecnego modelu 15-calowego.
  • Powyższy laptop ma być odpowiedzią Apple na zapotrzebowanie rynku „profesjonalnych” użytkowników komputerów i wznowieniem linii MacBooków z ekranem większym niż 15 cali. W 2012 r. Apple usunęło ze swojej oferty MacBooka Pro z 17-calowym ekranem i od tego momentu latopem z największym ekranem jest MacBook Pro 15,4 cala.

Mac Pro (2019)

  • Również w tym roku do sprzedaży trafi nowy, oficjalnie zapowiedziany przez Apple Mac Pro oraz przeznaczony dla profesjonalnej obróbki foto/wideo, 32 calowy monitor Apple XDR Pro Display.

Apple Watch Series 5 (2019)

  • Rozwiewając wątpliwości – tak, według Bloomberga i w tym roku zobaczymy nowy zegarek Apple. Tegoroczny Apple Watch ma jednak zostać poddany niewielkim zmianom w stosunku do wersji ubiegłorocznej.
  • Nowością mają być modele z ceramiczną i tytanową kopertą, a reszta zmian ma bardziej skupić się na nowym systemie operacyjnym zegarka, czyli watchOS 6.

AirPods 3 z ANC (2020)

  • Nowe słuchawki Apple mogą pojawić się już na początku przyszłego roku. AirPods 3 mają zostać wyposażone w aktywną redukcję hałasu (ANC) i być bardziej odporne na wodę. Ich cena prawdopodobnie nieznacznie wzrośnie.

Tańszy HomePod (2020)

  • Początek roku 2020 to również możliwa premiera nowego, tańszego głośnika HomePod.
  • Apple zamierza przygotować tańszą wersję HomePoda z dwoma aktywnymi głośnikami w obudowie (obecny model ma 7 takich głośników).

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: