AirPods 3 z aktywną redukcją hałasu odnalezione w kodzie iOS 13. Premiera być może jeszcze w tym miesiącu

Łukasz Bernaczyk   3 października 2019

Wczoraj Apple udostępniło kolejną aktualizację swojego systemu operacyjnego dla iPhone’ów, oznaczoną jako iOS 13.2 beta 1. W jej kodzie źródłowym odnaleziono odniesienia do nowych słuchawek AirPods 3 z aktywną redukcją hałasu.

berrolia

AirPods 3 z ANC

Pierwszą wskazówką zbliżającej się premiery nowych AirPodsów jest ikona przeprojektowanych słuchawek Apple, która znalazła się w sekcji związanej z ułatwieniami dostępu.

Wygląda na to, że będą to słuchawki dokanałowe (co nie dziwi, bo tylko w ten sposób można w takich słuchawkach uzyskać aktywną redukcję hałasu).

Drugi odnośnik znalazł się bezpośrednio w kodzie źródłowym systemu, wskazując, że nowe słuchawki będą posiadały opcję opisaną przez Apple jako „Focus mode”. To prawdopodobnie nic innego, jak tryb działania AirPods z włączoną aktywną redukcją hałasu (ANC).

Przypomnijmy, że informacje o słuchawkach AirPods 3. generacji krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Douszne, bezprzewodowe AirPodsy mają nieco zmienić swój wygląd i być bardzie odporne na wodę. Być może będą dostępne w innych wersjach kolorystycznych.

Poniżej prezentujemy zdjęcia rzekomo przedstawiające AirPods 3, które jakiś czas temu wyciekły do internetu.

Kiedy premiera AirPods 3?

Bloomberg pisał niedawno, że AirPods 3 z ANC zadebiutują na początku 2020 r. Ale nie jest wykluczone, że zostaną zaprezentowane podczas nadchodzącej konferencji produktowej Apple, która najprawdopodobniej odbędzie się pod koniec października. Więcej o tym, jakich jeszcze nowości możemy spodziewać się podczas tego wydarzenia, przeczytacie tutaj.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: