iPhone 12 Pro: jeśli będzie wyglądał właśnie tak, konkurencja może zamykać fabryki (wideo)

Łukasz Bernaczyk   1 grudnia 2019

Jak co roku, konceptów przyszłorocznego iPhone’a (w tym wypadku iPhone’a 12) jest już o tej porze roku naprawdę sporo. Jedne są bardziej realne, inne mniej, jedne są lepsze, inne gorsze, ale mogę powiedzieć Wam jedno – najnowszy koncept opublikowany na kanale ConceptsiPhone “rządzi” i jeśli tak wyglądałby iPhone 12 (Pro) w rzeczywistości, to konkurencja może zamykać fabryki, bo nikt rozsądny innego smartfona nie kupi. Jest to najlepszy koncept smartfona od Apple, jaki widziałem.

berrolia

“Introducing iPhone 12”

Klip przedstawia praktycznie idealnego iPhone’a 12 Pro z ekranem Pro Motion XDR 120 Hz o bardzo cienkich ramkach, bez notcha, z Face ID wbudowanym w wyświetlacz.

Telefon posiada 4 kamery, z czego ta czwarta to kamera 3D z technologią ToF (time-of-flight). Wyglądem smartfon mocno nawiązuje do iPhone’ów 4 i 5, z płaskimi ramkami bo bokach.

Generalnie, tak właśnie wyobrażam sobie idealnego iPhone’a. No, może gdyby jeszcze bateria trzymała z tydzień…

Paradoksalnie, koncept tem może wcale mocno nie odbiegać od tego, co zaprezentuje w przyszłym roku Apple (oprócz notcha, który jednak zostanie, choć być może mniejszy).

Mega promocje Black Friday na urządzenia HomeKit:

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: