iPhone 12 Pro (2020) – największy update iPhone’a od czasów iPhone’a X (rendery)

Tomek Czech   4 listopada 2019

Jak już wielokrotnie pisaliśmy, iPhone 12 (Pro) z 2020 r. ma być znacznie odmienionym modelem – z nowym dizajnem i wieloma ulepszeniami hardware’owymi, na czele z modemem 5G oraz kamerą 3D. Wiele z tych spodziewanych zmian pokazuje nowy koncept iPhone’a 12 stworzony przez Phone Arena.

berrolia

iPhone 12 Pro (2020)

Są więc ostro ścięte krawędzie, jak w nowych iPadach Pro czy niektórych starszych modelach iPhone’ów (4/5), jest czwarta kamera 3D ToF z transmiterem podczerwieni, jest mniejszy notch.

Jest też to, czego nie da się pokazać na renderach – wyświetlacz ProMotion 120 Hz, a we wnętrzu najbardziej zaawansowany modem 5G na rynku.

Zdaniem Marka Gurmana z Bloomberga, będzie to największy update iPhone’a od 2017 r., czyli od momentu wprowadzenia iPhone’a X.

Premiera iPhone’a 12 (Pro) spodziewana jest tradycyjnie we wrześniu (2020 r.).

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: