Tak mają wyglądać nowe iPady Pro (2020) – wideo

Łukasz Bernaczyk   30 grudnia 2019

W sieci pojawiły się rendery przedstawiające nową linię iPadów Pro (2020), które mogą pojawić się w sprzedaży już na wiosnę 2020 roku.

berrolia

iPad Pro (2020)

Grafiki przedstawiające nowe iPady Pro (w wersji 11” i 12,9”), które według autora oficjalnie zobaczymy już na wiosnę, przygotował leaker Steve Hemmerstoffer, znany również pod pseudonimem Onleaks.

Wizualizacje są tym bardziej ciekawe, ponieważ Hemmerstoffer ma dość pokaźną historię przedpremierowych doniesień na temat sprzętu Apple, które później okazywały się być prawdziwe. Dla przykładu, już w styczniu tego roku zaprezentował rendery iPhone’a 11, które realnie odzwierciedlały model zaprezentowany przez Apple dziewięć miesięcy później.

Wizualizacja iPadów Pro 2020

Na renderach widzimy wizualizację nowych iPadów Pro o takich samych przekątnych ekranu, jak obecne modele, czyli 11- i 12,9 cala.

Wygląd iPadów z przodu nie uległ żadnym zmianom w porównaniu z ubiegłorocznymi, jednak tył posiada jedną bardzo charakterystyczna nową cechę – jest nią zespół aparatów identyczny jak ten w iPhonie 11 Pro i 11 Pro Max.

Trzy aparaty w znanym układzie zastosowane w iPadach Pro potwierdzają wcześniejsze doniesienia serwisu Macotacara, który już w sierpniu informował o możliwości zastosowania układu aparatów z najnowszych iPhone’ów Pro w kolejnej edycji iPadów Pro.

Zastosowanie trzech kamer w najnowszych iPadach podniosłoby znacznie jakość zdjęć wykonywanych tabletami Apple, ale również przyczyniłoby się do poprawienia możliwości wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości.

W swoich renderach Onleaks ujął również możliwość zastosowania innego niż materiału na tylnej płaszczyźnie iPadów Pro 2020 – aluminium mogłoby być zastąpione przez szkło.

Czy rewelacje z renderów Onleaks potwierdzą się w rzeczywistości? Na tą chwilę nie wiemy, ale na pewno trzeba je traktować poważnie.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: