Tak ma wyglądać iPhone SE 2/iPhone 9 (wideo)

Tomek Czech   7 stycznia 2020

Od lat czekamy na iPhone’a SE 2, czyli nowy model tańszego iPhone’a, następcę iPhone’a SE. Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się go w tym roku – premiera ma się odbyć w marcu. Właśnie dowiedzieliśmy się, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał ten model.

berrolia

iPhone SE 2/iPhone 9 (2020)

Informacje o wyglądzie nowego budżetowego iPhone’a (roboczo nazywanego przez nas „iPhone SE 2”; według niektórych może zostać nazwana „iPhone 9”) przekazał znany i dość wiarygodny leaker Steve Hemmerstoffer (@Onleaks). Warto pamiętać, że to właśnie on jako pierwszy podał informacje o tym, jak będą wyglądać iPhone 11 i iPhone 11 Pro już w styczniu ubiegłego roku, czyli na 9 miesięcy przed premiera tych modeli.

Hemmerstoffer potwierdza wcześniejsze informacje, pochodzące między innymi od analityka Ming-Chi Kuo, że nowy budżetowy iPhone będzie wyglądał podobnie do iPhone’a 8. Ma mieć niemal identyczne wymiary (138,5 mm długości i 67,4 mm szerokości), ekran LCD o przekątnej 4,7″, przycisk Home z Touch ID, pojedyncza kamerę i szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie bezprzewodowe.

Najprawdopodobniej będzie posiadał procesor A13 Bionic, w który wyposażone są iPhone 11/11 Pro.

Rendery i wizualizację wideo iPhone’a SE 2 przygotował współpracujący z @Onleaks iGeeks Blog.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: