iPhone 9/SE 2 może być dostępny w sześciu kolorach

Tomek Czech   27 lutego 2020

W chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiła się informacja, że nowy, budżetowy iPhone (“iPhone 9″/”iPhone SE 2”), będzie dostępny w sześciu kolorach. Premiera telefonu spodziewana jest pod koniec marca.

berrolia

iPhone 9/SE 2 w sześciu wersjach kolorystycznych?

Kiedy kilka dni temu w wewnętrznej bazie danych firmy Target znaleziono sześć pozycji nazwanych “iPod touch X Generation” z podaną ceną produktu w wysokości 399 dol. od razu pojawiły się domysły, że tak naprawdę te pozycje zarezerwowane są dla nowego modelu budżetowego iPhone’a, który miałby być dostępny w sześciu kolorach.

Pokrywają się z tym najnowsze informacje z Weibo – autor anonimowego wpisu twierdzi, że do sprzedaży trafi sześć wersji kolorystycznych iPhone’a 9:

  • czarny
  • srebrny
  • (PRODUCT)RED
  • różowe złoto
  • ciemnożółty
  • ciemnoniebieski

Autorzy strony 9techeleven przygotowali wizualizację iPhone’a 9 w takich kolorach.

Biorąc pod uwagę fakt, że najtańszy z nowych iPhone’ów – iPhone 11, również jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych (właśnie dokładnie w sześciu), jest bardzo prawdopodobne, że także iPhone 9/SE 2 będzie występował w wielu kolorach. Ale czy dokładnie takich, jak powyżej? Powinniśmy przekonać się o tym już niedługo, być może 31 marca.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: