Nowe produkty Apple – nauszne słuchawki Bluetooth z ANC, nowe modele Apple TV, iPoda touch i pasków do Apple Watcha – coraz bliżej?

Łukasz Bernaczyk   24 lutego 2020

W systemie informatycznym amerykańskiej sieci sklepów Target pojawiły się wpisy z pozycjami zarezerwowanymi najprawdopodobniej dla nowych produktów Apple – słuchawek bezprzewodowych, pasków do Apple Watcha, a także nowych modeli Apple TV i iPoda touch. Być może urządzenia te zostaną zaprezentowane już niebawem, na przykład podczas marcowej konferencji Apple, razem z iPhonem 9/SE 2.

berrolia

Nowe urządzenia Apple w bazie danych Target

Wszystko zaczęło się w sobotę od odnalezienia w wewnętrznym systemie sieci Target nowej pozycji opisanej jako „Apple Airpods (X Generation)”. Poza nazwą i ceną (399,99 dolarów) nie widniały tam żadne inne dane czy też jakiekolwiek zdjęcia.

Jeszcze tego samego dnia w systemie magazynowym pracownicy sieci Target zobaczyli kolejne nowe pozycje, tym razem dotyczące innych nowych produktów Apple.

W systemowej bazie danych znalazły się:

  • cztery pozycje opisane jako „Apple TV Gen X”, z ceną równą 179,99 USD;
  • sześć pozycji opisanych jako „Apple iPod Touch X Generation”, z ceną wysokości 399,99 USD;
  • trzy pozycje opisane jako „Apple Watch Series X Band” w cenie 49,99 USD za sztukę.

Wszystko wygląda tak, jak gdyby administratorzy systemu magazynowego sklepów Target przygotowali sobie nowe pozycje w bazie danych pod nowe produkty Apple.

Według pracowników sieci Target, z którymi rozmawiał AppleInsider, wcześniejsze dodawanie pozycji do bazy danych to częsta praktyka. Nazwy produktów nie są wtedy zazwyczaj podawane w 100% prawidłowo, ale ceny zazwyczaj zgadzają się z późniejszym oficjalnym cennikiem. Pojawienie się takiej pozycji w systemie informatycznym zazwyczaj oznacza, że dany produkt trafi do sprzedaży najpóźniej w ciągu miesiąca. Zgadzałoby się to z datą konferencji Apple, która ma się odbyć pod koniec marca.

W sieci już od dawna krążyły różnego rodzaju informacje o pracach Apple nad nową generacją Apple TV oraz high-endowych słuchawek nausznych/wokółusznych (skoro cena ma wynosić aż 400 dol., to nie będzie to raczej nowy model AirPodsów). Do tej pory nie słyszeliśmy nic o nowym modelu iPoda touch.

W systemie sieci Target nie ma też żadnego wpisu dotyczącego nadchodzącego iPhone’a 9/SE 2 czy iPada Pro nowej generacji, które według plotek również zostaną niebawem zaprezentowane przez Apple.

PROMOCJA: AirPods 3 w bardzo niskiej cenie!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: