“AirPods Studio” za 1500 zł – tak mają się nazywać i tyle kosztować wokółuszne słuchawki Apple

Łukasz Bernaczyk   11 maja 2020

Znany i wiarygodny leaker Jon Prosser podaje kolejne informacje na temat nadchodzących urządzeń Apple. Tym razem zdradza nazwę i cenę bezprzewodowych słuchawkach wokółusznych od Apple, na premierę których czeka pewnie wielu z Was.

berrolia

“AirPods Studio”. Cena – 349 dol.

Jak podaje Prosser, wokółuszne słuchawki Bluetooth od Apple będą nosiły nazwę „AirPods Studio”, uzupełniając tym samym obecną linie słuchawek – AirPods i AirPods Pro.

Zgodnie z tym, co pisaliśmy wcześniej, nowe bezprzewodowe słuchawki z Cupertono, występujące pod roboczą nazwą B515, mają mieć budowę modułową z wymiennymi elementami łączonymi ze sobą magnetycznie.

Będą wyposażone w aktywną redukcją hałasu (ANC), podobną do tej użytej w AirPods Pro, oraz w czip W1 ułatwiający parowanie słuchawek i współpracę z iPhonem, iPadem czy komputerem Mac.

W kwietniu Bloomberg informował, że obecne prototypy słuchawek są w stylu retro, z owalnymi nausznikami połączonymi cienkim metalowym pałąkiem. Wymienne części mają pozwolić zmieniać ich wygląd na podobnej zasadzie, jak obecnie robimy w przypadku Apple Watcha. Oprócz zmiany koloru, prawdopdodbnie będzie więc można zmienić też ich styl, z eleganckiego na sportowy i odwrotnie.

W swoim poście na Twitterze Posser podaje, że słuchawki będą dostępne w cenie 349 dolarów, co w Polsce przełoży się na cenę około 1500 zł.

Jeżeli chodzi o premierę „AirPods Studio”, możliwe jest, że Apple zaprezentuje je już podczas tegorocznej konferencji WWDC 2020, która odbędzie się w czerwcu, po raz pierwszy całkowicie online. Do sprzedaży trafią jednak najprawdopodobniej jesienią.

Mac od ręki i w super cenie!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: