Bardzo ciekawy koncept iPhone’a 12 Pro Max na wideo w stylu Apple

Łukasz Bernaczyk   4 sierpnia 2020

W sieci pojawiła się nowa, ciekawa wizualizacja iPhone’a 12 Pro Max. Na krótkim wideo zrobionym w stylu oficjalnych klipów Apple prezentujących nowy sprzęt możecie zobaczyć wszystko, czego możemy spodziewać się po tegorocznym flagowcu z linii Pro. A nawet więcej…

berrolia

“Introducing iPhone 12 Pro Max”

Film z renderami iPhone’a 12 Pro Max został przygotowany przez Enoylity Technology i trzeba przyznać, że od strony technicznej przygotowany jest świetnie.

W klipie możemy zobaczyć wszystko to, co do zaoferowania będzie miał tegoroczny smartfon Apple w wersji Pro z ekranem 6,7″, czyli m.in. nowy dizajn, prosecor A14 Bionic, skaner LiDAR czy nową baterią pozwalającą na jeszcze dłuższą pracę na jednym ładowaniu.

Jedyne moje wątpliwości to pokazany na renderach wyświetlacz 120 Hz, który według najnowszych doniesień trafi do iPhone’ów dopiero w przyszłym roku i nowe kolory – według dość wiarygodnych informacji jedynym nowym kolorem dwóch iPhone’ów 12 w wersji Pro będzie ciemnoniebieski – Navy Blue.

Nie będę się dalej rozpisywał – po prostu odpalcie klip i oglądajcie.

Black Friday - MacBook Air M2 w rewelacyjnej cenie w Lantre

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: