Apple udostępniło iOS 14 beta 8 – finalna wersja tuż za rogiem

Tomek Czech   10 września 2020

Tydzień po udostępnieniu siódmej bety iOS 14, Apple oddało w ręce deweloperów iOS 14 beta 8. Aktualizacja jest już też dostępna dla testerów publicznych wersji beta.

berrolia

iOS 14 beta 8

Najnowsza beta nie przynosi większych zmian, poza standardowymi poprawkami błędów i drobnymi ulepszeniami. To pokazuje, że nowy system jest już prawie gotowy i trwają już jedynie prace wykończeniowe.

W ciągu kilku następnych dniach firma z Cupertino zapewne udostępni wersję GM (Golden Master), a niedługo później powinna pojawić się publicznie dostępna wersja finalna. Stanie się to prawdopodobnie niedługo po konferencji zaplanowanej na przyszły wtorek (15.09).

Mark Gurman z Bloomberga informował kilka dni temu, że finalna wersja iOS 14 pojawi się jeszcze we wrześniu. Były co do tego pewne wątpliwości ze względu na to, że premiera iPhone’a 12 ma odbyć się dopiero w październiku, a w poprzednich latach nowy iOS zawsze debiutował zaledwie kilka dni przed startem sprzedaży nowych iPhone’ów. Teraz jednak Apple nie może sobie na to pozwolić, bo jeszcze we wrześniu na rynek mają trafić zarówno Apple Watch Series 6 z watchOS 7, który działa jedynie z iPhonem z iOS 14, a także iPad Air 4 i trudno się spodziewać, żeby zadebiutował z zeszłorocznym iOS 13 na pokładzie.

Zobacz zmiany w poprzednich betach iOS 14:

Apple udostępniło też wczoraj ósme bety iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14.

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: