Raport: Apple zmienia plany – przyspiesza premierę AirTags, słuchawki AirPods Studio opóźnione

Tomek Czech   15 października 2020

Ostatnie wiarygodne informacje na temat premiery AirTag i AirPods Studio mówiły, że lokalizator od Apple może zadebiutować dopiero w marcu 2021 r., natomiast słuchawki mogą trafić do sprzedaży nawet pod koniec października. Okazuje się jednak, że plany Apple się zmieniły.

berrolia

Premiera AirTags i AirPods Studio

O zmianach planów Apple informuje leaker Jon Prosser. Z jego informacji wynika, że kilka dni temu w Cupertino odbyło się strategiczne spotkanie, na którym zapadły ważne decyzje dotyczące daty wprowadzenia na rynek kilku nowych urządzeń.

Jako że Apple napotkało poważne problemy z produkcją słuchawek AirPods Studio, ich premiera będzie opóźniona. Prosser podaje, że pojawią się w sprzedaży najwcześniej w grudniu tego roku. Oznaczałoby to, że mogą zostać zaprezentowane na listopadowej konferencji Apple, na której pokazane zostaną nowe MacBooki z procesorem Apple Silicon. Ale nie jest wykluczone, że premiera AirPods Studio odbędzie się dopiero w marcu 2021 r.

We∂ług informatorów Prossera, przesunięcie premiery słuchawek spowodowało, że w listopadzie zrobiło się miejsce na wprowadzenie na rynek lokalizatora AirTag, którego debiut jeszcze niedawno był zaplanowany na marzec 2021 r. Jak podaje leaker, w tym momencie w planach Apple premiera AirTag jest połączona udostępnieniem iOS 14.3, co z kolei ma się wydarzyć w listopadzie.

Prosser dodaje, że w przeciwieństwie do AirPods Studio, lokalizator AirTag jest już gotowy do wprowadzenia go na rynek i Apple czeka tylko na odpowiedni moment.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: