Czy AirPods 3 i Apple Music HiFi zadebiutują już w przyszłym tygodniu?

Łukasz Bernaczyk   14 maja 2021

Trzecia generacja słuchawek AirPods oraz Apple Music HiFi mogą mieć premierę już w przyszłym tygodniu, a dokładniej w najbliższy wtorek, 18 maja – twierdzi tak portal AppleTrack, powołując się na informacje od jednego z youtuberów.

berrolia

AirPods 3 i Apple Music HiFi – premiera 18 maja?

Premiera AirPods 3. generacji to temat, który powraca co jakiś czas jak bumerang.

Na początku roku w sieci mówiło się, że AirPods 3 zadebiutują na wirtualnej konferencji Apple w marcu tego roku. Ostatecznie konferencja odbyła się dopiero 20 kwietnia i niestety nie zobaczyliśmy na niej nowych słuchawek Apple.

Z kolei w marcu analityk Ming-Chi Kuo informował, że AirPods 3 zobaczymy dopiero w trzecim kwartale 2021 roku.

Niedługo później analitycy z Wedbush podawali, że trzecia generacja AirPodsów trafi na rynek wczesnym latem, co mogło sugerować premierę podczas tegorocznej konferencji WWDC 2021, która przewidziana jest na 7-11 czerwca.

Na początku maja pisaliśmy Wam, że portal Apple Track, powołując się na źródło Hits Daily Double twierdzi, że AirPods 3 oraz usługa Apple Music HiFi zostaną zaprezentowane w najbliższych tygodniach.

Teraz AppleTrack podaje, że trzecia generacja AirPods oraz usługa Apple Music HiFi z muzyką wysokiej jakości w bezstratnym formacie zadebiutują w najbliższy wtorek, 18 maja. Premiera ma się odbyć w postaci ogłoszenia prasowego.

Do tych informacji należy jednak podchodzić z dystansem. Wiarygodny leaker Jon Prosser sugeruje, że nie znajdą one potwierdzenia w rzeczywistości.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: