Tak będzie wyglądał Apple Watch Series 7 – wyciekają schematy produkcyjne

Tomek Czech   18 sierpnia 2021

W maju znany leaker Jon Prosser ujawnił, jak będzie wyglądał przeprojektowany Apple Watch Series 7, którego premiera ma odbyć się już we wrześniu. Teraz w sieci pojawiły się schematy produkcyjne (CAD) nowego zegarka, które potwierdzają zmiany w dizajnie tegorocznego modelu smartwatcha z Cupertino i dają okazję dobrze przyjrzeć się mu z każdej strony.

Apple Watch Series 7 – wygląd

Apple Watch 7. generacji ma mieć płaskie boczne ramki, inspirowane dizajnem iPhone’a 12, iPada Pro czy iPada Air 4. W przypadku zegarka krawędzie nie będą jednak aż tak ostro ścięte, jak to ma miejsce w pozostałych produktach.

Zegarek ma mieć też bardziej płaski ekran i jeszcze cieńsze ramki wokół niego.

Na prawej bocznej ramce dalej zobaczymy Digital Crown, otwór mikrofonu oraz podłużny przycisk.

Zmieni się za to lewa boczna ramka – dwa stosunkowo małe otwory głośników, ułożone jeden pod drugim, zostaną zastąpione znacznie większymi podłużnymi otworami, ułożonymi równolegle do siebie.

Z przecieku wynika też, że Apple Watch Series 7 będzie znacząco cieńszy od obecnego modelu. Grubość nowego zegarka ma wynieść 9 mm, podczas gdy Apple Watch Series 6 ma aż 10,7 mm grubości. Być może tę zmianę zawdzięczamy zmniejszonemu chipowi S7, który po raz pierwszy zostanie wykonany w technologii dwustronnej.

Informacje o cieńszym Apple Watch Series 7 nie pokrywają się jednak z tym, co niedawno podawał Mark Gurman z Bloomberga, według którego tegoroczny model zegarka miał być… nieco grubszy od poprzednika – najprawdopodobniej przez zastosowanie większej, bardziej pojemnej baterii.

Jak będzie w rzeczywistości – przekonamy się już niedługo. Apple Watch Series 7 ma zostać zaprezentowany wraz z iPhonem 13 na najbliższej konferencji Apple, która najprawdopodobniej odbędzie się w drugim tygodniu września.

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: