iOS 15 – o której godzinie Apple udostępni nowy system?

Tomek Czech   20 września 2021

Aktualizacja: iOS 15 już dostępny! Zobacz oficjalną listę wszystkich nowości – tutaj.

Pamiętajcie, że nie wszystkie funkcje iOS 15 działają na wszystkich modelach iPhone’ów:

***

Premiera iOS 15 już dziś! Wieczorem wszyscy użytkownicy iPhone’ów będą mogli zainstalować finalną wersję nowego systemu i cieszyć się wszystkimi nowymi funkcjami. O której godzinie Apple udostępni iOS 15?

berrolia

iOS 15 – o której godzinie premiera?

Apple nigdy nie podaje takich informacji, jak dokładna godzina udostępnienia nowego software’u. Nie inaczej jest w tym przypadku – firma z Cupertino zapowiedziała tylko, że premiera iOS 15 (a także iPadOS 15, tvOS 15 i watchOS 8) odbędzie się 20 września.

Mimo tego, Apple od lat udostępnia nowe wersje systemów operacyjnych, a także ich aktualizacje, o godzinie 10:00 czasu lokalnego w Cupertino, czyli o 19:00 czasu polskiego.

Dlatego wszyscy spodziewają się, że finalna wersja iOS 15 zostanie udostępniona dzisiaj, o godzinie 19:00 naszego czasu. 

Ale… – czasami zdarza się, że w Cupertino coś pójdzie nie tak i nowy software zostaje wrzucony na serwery z opóźnieniem. Tak było rok temu – na udostępnienie iOS 14 czekaliśmy aż do 21:39. Więc jeśli iOS 15 nie pojawi punktualnie o 19:00, nie dziwcie się, czekajcie spokojnie.

A w oczekiwaniu na 19:00 przeczytajcie:

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: