Przegląd nowości w iOS 16: Cofanie wysłanego e-maila

Łukasz Bernaczyk   22 lipca 2022

W kolejnym odcinku przeglądu nowości, jakie oferuje nam iOS 16 przyjrzymy się następnej nowince w systemowej aplikacji Poczta, która pozwala nam cofnąć wysłaną już wiadomość email.

berrolia

Nowe funkcje iOS 16 – cofnij wysyłanego maila

Ta ciekawa, nowa funkcjonalność aplikacji Mail pozwala nam wycofać wysłaną właśnie wiadomość email. Jest to przydatne wtedy, gdy tuż po wysłaniu maila zorientowaliśmy się, że w jego treści popełniliśmy jakiś błąd, zapomnieliśmy czegoś napisać, nie dodaliśmy załącznika lub załączyliśmy nie ten plik.

Uwaga! Bardzo ważne jest to, że na wycofanie wysłanego właśnie maila mamy 10 sekund od momentu wciśnięcia przycisku “Wyślij”.

Aby wycofać wysłaną właśnie wiadomość email, wystarczy w ciągu wspomnianych 10 sekund nacisnąć przycisk “Cofni wysłanie” znajdujący się u dołu ekranu.

Po przyciśnięciu “Cofnij wysyłanie” aplikacja wróci do ekranu edycji cofniętej wiadomości email, którą po poprawieniu możemy wysłać ponownie.

Zobacz też: Jak zaplanować wysyłkę maila o określonej godzinie w iOS 16

Już w poniedziałek kolejny odcinek przeglądu nowości iOS 16.

Więcej ciekawych nowości w iOS 16:

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: