Niespodzianka podczas trwającej właśnie konferencji Apple „Peek Performance” – firma z Cupertino pokazała nowy procesor, najpotężniejszy spośród wszystkich, które do tej pory stworzyła: M1 Ultra.
Zobaczcie, czym charakteryzuje się nowy układ.
Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Niespodzianka podczas trwającej właśnie konferencji Apple „Peek Performance” – firma z Cupertino pokazała nowy procesor, najpotężniejszy spośród wszystkich, które do tej pory stworzyła: M1 Ultra.
Zobaczcie, czym charakteryzuje się nowy układ.
Zgodnie z oczekiwaniami, podczas trwającej właśnie konferencji „Peek Performance” Apple zaprezentowało iPhone’a SE 3. generacji. Zobaczmy, co nowego.
Już dzisiaj o 19:00 (polskiego czasu) startuje pierwsza w tym roku konferencja Apple, podczas której spodziewamy się premiery iPhone’a SE 3, iPada Air 5, zupełnie nowego Mac Studio wraz z „budżetowym” monitorem oraz kilku innych nowości (o wszystkich przeczytasz tutaj).
Zobacz, gdzie i jak obejrzeć konferencję Apple „Peek Performance” na żywo.
Aktualizacja: Mark Gurman z Bloomberga potwierdził właśnie, że podczas konferencji „peek Performance” Apple najprawdopdoobniej zaprezentuje Mac Studio i nowy monitor wyposażony w procesor z serii „A”.
***
Kilka dni temu redaktorzy 9to5Mac dotarli do informacji na temat zupełnie nowego Maca opracowywanego przez Apple, który ma się nazywać „Mac Studio”. Dzisiaj leaker i youtuber Luka Manini pokazał, jak według jego źródeł będzie wyglądał ten komputer. Może on zostać zaprezentowany już podczas jutrzejszej konferencji Apple, wraz z nowym, „budżetowym” monitorem.
Już jutro pierwsza w tym roku konferencja Apple – „Peek Performance”. Z najnowszego przecieku wynika, że firma z Cupertino zaprezentuje na niej iPhone’a 13 i 13 mini w nowym kolorze.
Redaktorzy 9to5Mac podają dzisiaj, że dotarli do informacji na temat zupełnie nowego Maca opracowywanego przez Apple. Komputer ma się nazywać „Mac Studio” i będzie czymś pomiędzy Makiem mini a Makiem Pro.
Apple oficjalnie poinformowało właśnie, że ich pierwsza w tym roku konferencja odbędzie się za tydzień, we wtorek, 8 marca. Początek o 19:00 czasu polskiego.
Czego się spodziewać?
Z informacji udostępnionych kilka tygodni temu przez Marka Gurmana z Bloomberga wynikało, że Apple zaplanowało swoją pierwszą w tym roku konferencję produktową na 8 marca. Wczoraj spodziewaliśmy się więc, że firma z Cupertino oficjalnie zaprosi cały świat na to wirtualne wydarzenie. Nic takiego się jednak nie stało, dlatego pojawiały się spekulacje, że Apple zrezygnowało z organizowania konferencji.
Apple wydało oświadczenie do mediów, w którym wyraziło solidarność z wszystkimi cierpiącymi w wyniku napaści Rosji na Ukrainę i poinformowało o szeregu działań podjętych w związku z tym.
Apple udostępniło dzisiaj piątą deweloperską betę iOS 15.4. Publiczna beta powinna się pojawić niebawem. A premiera finalnej wersji może się odbyć już za tydzień.