Apple finalizuje prace nad macOS Sierra 10.12.1. Premiera nowych Maców już niebawem?

Marek Twejn   11 października 2016

macbook-pro-2016-oled-hajek

Tydzień po udostępnieniu macOS Sierra 10.12.1 beta 3, Apple wypuściło kolejną, czwartą deweloperską i publiczną betę nowego systemu. Według najnowszych doniesień, w drugiej połowie października ma nastąpić premiera nowych Maców i Apple intensywnie pracuje nad ukończeniem 10.12.1, którego finalna wersja ma wspierać nowe funkcje nowych komputerów.

berrolia

Chodzi przede wszystkim o nowego MacBooka Pro, który ma być wyposażony w Touch ID oraz dodatkowy panel OLED umieszczony nad klawiaturą i wyświetlający inne przyciski funkcyjne dla każdej aplikacji. Już w czerwcu w kodzie macOS Sierra znaleziono ślady zdające się potwierdzać wsparcie dla panelu OLED, Touch ID i USB 3.1.

Nowy model MacBooka Pro w ma być cieńszy i lżejszy, wyposażony w porty USB-C, większy gładzik i znacznie bardziej wydajną grafikę. Najprawdopdobniej będzie dostepny w rozmiarze 13- i 15-cali w kilku kolorach (m.in. srebrnym, złotym i gwiezdnej szarości).

Spodziewany jest też debiut nowych, “delikatnie odświeżonych” MacBooków Air i iMaców z portami USB-C i nową grafikę AMD. We współpracy z LG, Apple ma pracować też nad monitorem 5K, następcą Thunderbolt Display.

Przeczytaj też: Czy 27 października odbędzie się kolejna konferencja Apple?

thinkapple-300x300-dragonfly

Więcej o nowych Macach:

Posłuchaj najnowszego odcinka ThnkApple Podcast, w którym podsumowujemy plotki o nowych Macach.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Twoje poszukiwania maski idealnej właśnie dobiegły końca

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: