Apple finalizuje prace nad macOS Sierra 10.12.1. Premiera nowych Maców już niebawem?

Marek Twejn   11 października 2016

macbook-pro-2016-oled-hajek

Tydzień po udostępnieniu macOS Sierra 10.12.1 beta 3, Apple wypuściło kolejną, czwartą deweloperską i publiczną betę nowego systemu. Według najnowszych doniesień, w drugiej połowie października ma nastąpić premiera nowych Maców i Apple intensywnie pracuje nad ukończeniem 10.12.1, którego finalna wersja ma wspierać nowe funkcje nowych komputerów.

berrolia

Chodzi przede wszystkim o nowego MacBooka Pro, który ma być wyposażony w Touch ID oraz dodatkowy panel OLED umieszczony nad klawiaturą i wyświetlający inne przyciski funkcyjne dla każdej aplikacji. Już w czerwcu w kodzie macOS Sierra znaleziono ślady zdające się potwierdzać wsparcie dla panelu OLED, Touch ID i USB 3.1.

Nowy model MacBooka Pro w ma być cieńszy i lżejszy, wyposażony w porty USB-C, większy gładzik i znacznie bardziej wydajną grafikę. Najprawdopdobniej będzie dostepny w rozmiarze 13- i 15-cali w kilku kolorach (m.in. srebrnym, złotym i gwiezdnej szarości).

Spodziewany jest też debiut nowych, “delikatnie odświeżonych” MacBooków Air i iMaców z portami USB-C i nową grafikę AMD. We współpracy z LG, Apple ma pracować też nad monitorem 5K, następcą Thunderbolt Display.

Przeczytaj też: Czy 27 października odbędzie się kolejna konferencja Apple?

thinkapple-300x300-dragonfly

Więcej o nowych Macach:

Posłuchaj najnowszego odcinka ThnkApple Podcast, w którym podsumowujemy plotki o nowych Macach.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Produkty Apple w super cenach

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: