Wyciekają pierwsze informacje o etui do… iPada Pro 10,5″. Premiera coraz bliżej?

Tomek Czech   7 marca 2017

Jeden z producentów akcesoriów do sprzętu Apple rozsyłał hiszpańskim dystrybutorom informacje o nowych modelach etui do… iPada Pro 10,5″. Wiadomość wylądowała też w skrzynce blogera technologicznego Marca Alonso. Pojawianie się takiego modelu iPada od dawna prognozuje m.in. analityk Ming-Chi Kuo.

berrolia

Do maila załączony był dokument PDF z prezentacją nowych etui oraz ich cennik. Nadawca podkreśla, że ostateczne ceny zostaną podane dopiero po oficjalnym ogłoszeniu nowego iPada przez Apple.

Premiera trzech nowych iPadów, w tym iPada Pro 10,5″, spodziewana jest w marcu, podczas kolejnego eventu Apple. Pojawiały się jednak informacje, że nowe premiera nowych iPadów Pro wyposażonych w chip A10X może zostać przesunięta na maj lub nawet czerwiec, ze względu na trudności z masową produkcja procesorów przez TSMC.

Więcej o nowych iPadach:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Marc Alonso, za AppleInsider
Grafika: iDropNews

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: