Tak może wyglądać iPhone 8 w porównaniu z iPhonem 7/Plus oraz Galaxy 8/+

Tomek Czech   31 maja 2017

Strona iDropNews twierdzi, że otrzymała informację o dokładnych wymiarach iPhone’a 8. Źródłem przecieku ma być pracownik jednej z fabryk, w której produkowane są najnowsze flagowce Apple. Jego zdaniem, jubileuszowy iPhone będzie miał wymiary 143,59 x 70,94 x 7,57 mm, co oznaczałoby, że byłby pół centymetra dłuższy, 4 mm szerszy i 0,4 mm grubszy od iPhone’a 7.

berrolia

Bardzo wątpię w prawdziwość wszystkich informacji na temat iPhone’a 8 podawanych przez iDropNews, które serwisowi przekazywane są przez Benjamina Geskina – projektanta, który od pewnego czasu wciela się na Twitterze w rolę osoby przekazującej światu przecieki o nowym iPhonie, które rzekomo otrzymuje prosto z Chin.

Jednak w ostatnich miesiącach pojawiło się wiele doniesień na temat wielkości iPhone’a 8, ich źródłem był również wiarygodny analityk Ming-Chi Kuo, który także twierdzi, że nowy model będzie jedynie nieznacznie większy od iPhone’a 7.

Na tej podstawie Geskin przygotował porównanie wielkości iPhone’a 8 z iPhonem 7 i iPhonem 7 Plus. Widok przednich paneli przedstawia grafika powyżej, z tyłu wyglądałoby to natomiast tak:

Porównanie rozmiaru iPhone’a 8 do dwóch flagowców Samsunga – Galaxy S8 i S8+ wypada z kolei tak:

Jak Wam się podoba?

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: iDropNews

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: