Etui do iPhone’a 8 na pierwszym wideo (+ porównane wielkości do iPhone’a 7 i 7 Plus)

Marek Twejn   26 maja 2017

Widzieliśmy już atrapę iPhone’a 8 na pierwszym wideo, teraz czas na pierwsze wideo przedstawiające etui do nowego flagowca Apple. Kupili je na alibaba.com i sfotografowali oraz sfilmowali redaktorzy japońskiego serwisu MacOtakara. Jest to prawdopodobnie takie samo etui, jakie widzieliśmy kilka dni temu na zdjęciach.

berrolia

Porównanie rozmiaru etui do obecnych modeli iPhone’a potwierdza doniesienia, że iPhone 8 będzie nieznacznie większy od obecnego modelu 4,7-calowego. Może być też od niego odrobinę grubszy.

Wbrew wcześniejszym plotkom, przycisk power nie jest dłuższy niż obecnie, ale jest umiejscowiony nieco niżej niż w iPhonie 7 i 7 Plus.

Etui posiada wycięcie na tylne kamery rozmieszczone pionowo. Nie ma wycięcia na Touch ID, które w niektórych testowanych przez Apple prototypach umieszczone było z tyłu obudowy.

Etui zostało najprawdopodobniej wykonane przez jednego z chińskich producentów akcesoriów. Być może na podstawie informacji uzyskanych z fabryki Foxconnu.

Premiera trzech nowych iPhone’ów – 7s, 7s Plus i 8/X/Edition/Pro – spodziewana jest we wrześniu. Topowy model z wyświetlaczem OLED może jednak trafić do sprzedaży dużo później.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacOtakara

Black Friday: Netatmo z HomeKit taniej o 25%

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: