Atrapa iPhone’a 8 na pierwszym wideo

Tomek Czech   24 maja 2017

Benjamin Geskin, który w ostatnio ujawnia wiele przecieków na temat iPhone’a 8, zamieścił właśnie na Twitterze wideo prezentujące atrapę nowego flagowca Apple. Wydaje się, że jest to dokładnie ta sama atrapa, którą wcześniej kilka razy widzieliśmy na zdjęciach.

Takie atrapy są zazwyczaj tworzone przez producentów akcesoriów i służą do testowania swoich produktów (najczęściej etui) do urządzeń, których jeszcze nie ma na rynku. Atrapy powstają zazwyczaj na podstawie przecieków z Foxconnu lub fabryk innych producentów współpracujących z Apple.

berrolia

Widoczny na filmiku telefon nie ma przycisku Home, posiada dłuższy przycisk power, cieńsze ramki wokół ekranu, tylne kamery rozmieszone pionowo i szklany tył obudowy (umownie, bo w przypadku atrapy “plecki” są prawdopodobnie wykonane z plastiku).

Premiera trzech nowych iPhone’ów – 7s, 7s Plus i 8/X/Edition/Pro – spodziewana jest we wrześniu. Topowy model z wyświetlaczem OLED może jednak trafić do sprzedaży dużo później.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Przeczytaj też: 10 powodów, dla których warto zmienić Androida na iPhone’a (według Apple)

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Benjamin Geskin

PROMOCJA: Magnetyczny powerbank Anker z MagSafe do iPhone’ów 12/13

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: