Zdjęcia rzekomo przedstawiające szklane obudowy iPhone’a 7s, 7s Plus i iPhone’a 8 – ładowanie bezprzewodowe, wycięcie w olbrzymim ekranie iPhone’a 8

Tomek Czech   13 czerwca 2017

W sieci pojawiły się zdjęcia, które mają przedstawiać tylną część obudowy trzech nowych iPhone’ów – 7s, 7s Plus i 8 oraz przedni panel iPhone’a 8. Zdjęcie udostępnił jeden z użytkowników reddit, który twierdzi, że obudowy ty otrzymali w zeszłym tygodniu chińscy producenci (akcesoriów?). Nie wiadomo od kogo, bo jak wiemy, Apple oficjalnie nie przekazuje producentom akcesoriów informacji o nowych iPhone’ach.

berrolia

Obudowy wszystkich trzech telefonów są wykonane ze szkła, co mogłoby potwierdzać informacje podane jeszcze w zeszłym roku przez Ming-Chi Kuo, że nie tylko iPhone 8, ale też iPhone 7s i 7s Plus będą mogły być ładowane “bezprzewodowo” (indukcyjnie).

Na zdjęciu widzimy, że 4,7-calowy iPhone 7s posiadałby pojedynczą tylną kamerę, natomiast 5,5-calowy iPhone 7s Plus i iPhone 8 podwójną, ale w przypadku tego drugiego obiektywy były rozmieszczone pionowo. Jest to zgodne z wieloma wcześniejszymi doniesieniami.

Jeśli przedni panel iPhone’a 8 jest prawdziwy, nowy flagowiec Apple posiadałby wycięcie w górnej części wyświetlacza, gdzie umieszczone byłby m.in. kamera i głośnik. Od dawna pojawiają się jednak dość wiarygodne informacje, że iPhone 8 będzie wyposażony w dodatkowe sensory – nadajnik i odbiornik podczerwieni, będące częścią systemu rozpoznawania twarzy, być może również w podwójną kamerę FaceTime. Nie widać ich jednak na zdjęciu, co pozwala przypuszczać, że panel nie jest prawdziwy.

Premiera wszystkich trzech nowych iPhone’ów spodziewana jest we wrześniu.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Podsumowanie WWDC 2017.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: reddit

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: