Nowe iPady Pro z Face ID mogą zadebiutować w czerwcu na WWDC 2018

Tomek Czech   9 marca 2018

WWDC 2018 zapowiada się coraz ciekawiej. Jest szansa, że oprócz nowych wersji wszystkich systemów (iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 i tvOS 12) Apple pokaże ten nowy hardware. Pojawiały się doniesienia, że podczas czerwcowej konferencji zobaczymy nowe MacBooki (dość prawdopodobne) i iPhone’a SE 2 (bardzo mało prawdopodobne). Analityk Jun Zhang z Rosenblatt Securities twierdzi, że pod koniec czerwca Apple ma wprowadzić na rynek również nowe iPady Pro z Face ID. Jeśli tak się stanie, prawdopodobnie zostałyby zaprezentowane właśnie na WWDC 2018, która może się rozpocząć 4 czerwca.

berrolia

iPad Pro (2018)

Według Zhanga, nowe iPady Pro (10,5″ i 12,9″) będą posiadać cieńsze ramki. Zabraknie w nich przycisku Home z Touch ID, będą za to wyposażone w kamerę TrueDepth z systemem rozpoznawania twarzy Face ID.

Takie same informacje podawał wcześniej Mark Gurman z Bloomberga. Jednak z jego informacji wynika, że urządzenia zadebiutują dopiero pod koniec roku.

Według Gurmana, nowe iPady Pro będą posiadały też całkowicie nowy, zaprojektowany przez Apple procesor graficzny i wsparcie dla Apple Pencil nowej generacji.

Czytaj też: iPad Pro może mocno przyspieszyć w 2018: ma być wyposażony w 8-rdzeniowy chip A11X Bionic w technologii 7nm InFO WLP

Więcej o nowych iPadach:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: