iFlex – kolejny koncept składanego iPhone’a (wideo)

Łukasz Bernaczyk   2 maja 2019

Temat iPhone’a z elastycznym, składanym ekranem cały czas jest na topie. Wiemy, że Apple pracuje nad tego typu urządzeniem, kwestia pozostaje tylko jedna – czy rzeczywiście jesteśmy technologicznie gotowi na składany smartfon?

berrolia

iPhone z elastycznym ekranem

Jak pokazują przykre doświadczenia konkurencji, która koniecznie chciała być pierwsza na rynku składanych smartfonów, sam elastyczny ekran to nie wszystko. Urządzenie musi być jeszcze dobrze wykonane. Apple na pewno nie pozwoli sobie na tego typu wpadkę, dlatego wciąż nie zobaczyliśmy jeszcze składanego iPhone’a.

Bądźcie jednak pewni, że w Apple Park w Cupertino prace nad rozkładanym iPhonem trwają. Czy będzie on wyglądał tak, jak ten na wizualizacji poniżej? Osobiście wątpię, ale mimo wszystko lubię wszelkiego rodzaju koncepty sprzętu Apple, gdyż w każdym z nich jest przynajmniej kilka „ficzerów”, które z chęcią zobaczyłbym w finalnym produkcie Apple.

iFlex

Tymczasem rzućcie okiem na projekt przygotowany przez Concept Creator, według którego rozkładany iPhone mógłby nazywać się iFlex.

Twoja firma pod opieką ekspertów Apple - sprawdź!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: