Świetne rendery iPhone’a 12 – zobacz, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał nowy smartfon Apple

Łukasz Bernaczyk   20 sierpnia 2020

W sieci pojawiły się nowe, bardzo realnie wyglądające rendery najmniejszego z tegorocznych iPhone’ów – iPhone’a 12 z wyświetlaczem o przekątnej 5,4 cala. Model ten ze względu na swoje kompaktowe rozmiary i zupełnie nowy dizajn ma szanse być kolejnym hitem sprzedażowym Apple.

berrolia

iPhone 12 z ekranem 5,4″ – wizualizacja

Najnowsze rendery iPhone’a 12 opublikowano na portalu svetapple.sk. Trzeba przyznać, że przedstawione na nich iPhone’y w różnych wersjach kolorystycznych wyglądają obłędnie.

Nadchodzącego wielkimi krokami iPhone’a 12 opisywaliśmy na łamach ThinkApple wiele razy, zarówno pod kątem najważniejszych cech, którymi będzie się wyróżniał, jak i o tym, jak piekielnie szybki ma być.

Na renderach widzimy wiele wersji kolorystycznych najmniejszego z nadchodzących iPhone’ów. Większość kolorów pokrywa się z gamą, w jakiej dostępny jest iPhone 11 (biały, czarny, zielony, żółty, fioletowy i czerwony). Dodatkowo, wizualizacje przedstawiają też niebieską wersję iPhone’a 12.

Przypomnijmy, że cztery modele iPhone’a 12 zostaną najprawdopodobniej zaprezentowane 13 lub 14 października tego roku na konferencji Apple. Do sprzedaży jednak na początek trafią dwa modele – iPhone 12 (5,4″) oraz iPhone 12 Max (6,1″). Ich przedsprzedaż ma się rozpocząć 16 października. W ręce pierwszych użytkowników mają trafić 23 października.

iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max będą nieco opóźnione w stosunku do tańszych braci z linii 12 i trafią do sprzedaży dopiero w listopadzie. Dokładne daty ich debiutu nie są jeszcze znane.

Wymieniłem baterię w iPhonie nie wychodząc z domu - skorzystaj z darmowej usługi „door-to-door”!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: