Absolutnie fantastyczny render Apple Watch Series 7

Tomek Czech   21 sierpnia 2021

Już za kilka tygodni powinnismy mieć za sobą premierę Apple Watch Series 7. Z kilku przecieków wiemy, jak będzie on wyglądał. Na tej podstawie grafik Gunho Lee stworzył moim zdaniem fantastyczny render, pokazujący nowego smartwatcha z Cupertino w całej swej okazałości.

berrolia

Apple Watch Series 7

Z informacji podanych prze Jona Prossera, Marka Gurmana z Bloomberga, a także ze schematów CAD wiemy, że Apple Watch Series 7 zostanie solidnie przeprojektowany – boczne krawędzie mają być płaskie, na wzór tych z iPhone’a 12 czy nowych iPadów Pro i Air, bardziej płaski ma być też ekran, a ramki wokół niego nieco węższe. Otwory na głośniki na lewej bocznej ramce będą znacznie większe niż dotychczas.

Według grafika Gunho Lee, ostatecznie może to wyglądać w ten sposób:

Moim zdaniem – rewelacja! Eleganckie paski dopełniają całości.

Choć nie powiem, że nie mam pewnych obaw, jak zegarek o takim dizajnie będzie prezentował się na nadgarstku.

Czy właśnie tak będzie wyglądał Apple Watch Series 7? Dowiemy się już we wrześniu. Nowy model smartwatcha z Cupertino powinien zostać zaprezentowany na najbliższej konferencji Apple, której spodziewamy się w pierwszym lub drugim tygodniu września.

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: