Bloomberg potwierdza: będzie druga konferencja Apple. Co na niej zobaczymy?

Łukasz Bernaczyk   13 września 2021

Do konferencji Apple „California Streaming”, na której zobaczymy iPhone’a 13 (i inne sprzęty) pozostało już tylko kilkadziesiąt godzin, tymczasem redaktor Bloomberga, Mark Gurman informuje, że w najbliższych tygodniach czeka nas druga konferencja Apple, na której zobaczymy nowe MacBooki Pro i nowe iPady.

berrolia

Druga jesienna konferencja Apple

Podczas jutrzejszej konferencji Apple spodziewamy się premiery iPhone’a 13, Apple Watch Series 7 i AirPods 3. Wiadomo było, że nie zobaczymy na niej nowych MacBooków Pro z M1X/M2, ale nie było pewności, czy Apple nie zaprezentuje jutro również nowych iPadów.

Teraz już wiemy, że nie – dobrze poinformowany Mark Gurman napisał na Twitterze, że w tym roku odbędzie się jeszcze jedna konferencja Apple. To właśnie na niej firma z Cupertino ma pokazać nowe MacBooki i nowe modele iPada.

Kiedy odbędzie się druga jesienna konferencja Apple? W związku z tym, że dziennikarz Bloomberga poinformował wczoraj, że nowe MacBooki Pro mają się pojawić w sprzedaży w ciągu kilku tygodni, należy się spodziewać, że konferencja zostanie zorganizowana już październiku.

Osobiście uważam, że będzie to wtorek 19.10 lub 26.10, ale to tylko moje przewidywania na podstawie wniosków wyciągniętych z różnych informacji z sieci.

Oprócz przeprojektowanych MacBooków Pro z procesorem Apple Silicon 2. generacji i ekranem mini-LED, Apple ma pokazać wtedy iPada mini 6 oraz budżetowego iPada 9. gen.

Tymczasem sprawdź wszystko, co przed premierą wiemy o iPhonie 13.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: