Tak może wyglądać czarny iPhone 7

Marek Twejn   30 czerwca 2016

czarny-iphone-7

Według ostatnich doniesień, iPhone 7 będzie dostępny w nowej wersji kolorystycznej – gwiezdnej czerni. Te informacje potwierdził Shai Mizrachi, izraelski dziennikarz zajmujący się nowymi technologiami, który co pewien czas ujawnia szczegóły na temat nowych modeli smartfonów jeszcze przed ich premierą. Shai twierdzi, że widział zdjęcie fragmentu tylnego panelu nowego iPhone’a w kolorze czarnym. Na tej podstawie przygotował render “plecków” iPhone’a w takim kolorze.

berrolia

iphone-7-black

Shai przyznaje, że może nie być to dokładnie ten sam kolor, bo odtwarzał go z pamięci. Dodaje, że nie widział fug antenowych, więc ich kolor i rozkład może się różnić od tego przedstawionego na zdjęciu.

Dziennikarz twierdzi też, że ze zdjęć, które widział wynika, że oprócz czarnego, iPhone 7 będzie dostępny również w czterech dotychczasowych kolorach. Według raportu japońskiej strony MacOtakara, model space gray może być nieco ciemniejszy niż obecne iPhone’y w tym kolorze. MacOtakara wcześniej sugerowała też, że iPhone 7 będzie dostępny w kolorze ciemnoniebieskim, ale sama zdementowała te pogłoski.

Premiera iPhone’a 7 spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o iPhonie 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o iPhonie 7.

Źródło: @ShaiMizrachi, za 9to5Mac

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: