Digitimes: konferencja Apple z premierą iPada Pro 10,5″ i nowego modelu 9,7″ jednak w kwietniu, iPad Pro 12,9″ opóźniony

Marek Twejn   14 marca 2017

Marzec vs. kwiecień – 2:2. Dwa przecieki (w tym wczorajszy) mówiły o tym, że wiosenna konferencja odbędzie się w marcu, ale dzisiaj drugi raz pojawiły się też doniesienia, że Apple zorganizuje ją dopiero w kwietniu: według Digitimes, event odbędzie “na początku kwietnia” w nowym kampusie Apple Park.

berrolia

Według źródeł serwisu, Apple przyspieszył produkcję nowego iPada Pro 10,5″ – zamiast w maju/czerwcu (jak serwis podawał wcześniej) ruszyła ona już w marcu, dlatego jego premiera będzie się mogła odbyć już w pierwszych dniach kwietnia. Tablet ma celować przede wszystkim w rynek edukacyjny i korporacyjny.

Digitimes twierdzi, że produkcja nowego modelu iPada 9,7″ wystartowała już w lutym, więc zadebiutuje on w kwietniu razem z iPadem Pro 10,5″.

W przyszłym miesiącu może jednak nie pojawić się w sprzedaży nowy model 12,9″ – źródła serwisu przewidują, że masowa produkcja 12,9-calowego iPada Pro nowej generacji rozpocznie się dopiero w maju lub w czerwcu.

Podczas najbliższej konferencji spodziewana jest premiera dwóch lub trzech nowych modeli iPada, nowego iMaca, nowych pasków do Apple Watcha oraz iPhone’a SE w wersji 128 GB.

W dniu konferencji Apple powinno też udostępnić finalną wersję iOS 10.3, macOS 10.12.4, tvOS 10.2 i watchOS 3.2.

Pojawiały się też plotki o możliwym debiucie czerwonego lub białego iPhone’a 7, monitora 5K True Tone, Apple Penci 2 i Smart Keyboard 2.

POLECAMY: Zhakował komputer nauczycielki, kupił MacBooka i rozkręcił duży biznes – wywiad

300x300-oslo

Więcej o nowych iPadach:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Digitimes

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: