Nowe iPady (i inne produkty) mogą zadebiutować już jutro – Apple planuje konserwację swojego sklepu internetowego

Marek Twejn   20 marca 2017

Na stronie Stan systemu, na której Apple informuje o aktualnym statusie wszystkich swoich usług online, pojawiła się dzisiaj informacja o zaplanowanej konserwacji Apple Online Store – nastąpi ona jutro, pomiędzy 8:00 a 13:30. W przeszłości taka właśnie “konserwacja” często oznaczała dodanie do sklepu nowych produktów. Biorąc pod uwagę, że spodziewamy się premiery nowego sprzętu, zwłaszcza nowych modeli iPada, wzrastają szanse, że zadebiutują one właśnie jutro.

berrolia

Japońska MacOtakara informowała kilka dni temu, że w tym tym tygodniu Apple może wprowadzić do sprzedaży nowy model 9,7-calowego iPad Pro 2 bez organizowania konferencji. MacRumors zwraca uwagę, że 13:30 (8:30 czasu na wschodnim wybrzeżu USA), czyli godzina zakończenia jutrzejszej “konserwacji”, to godzina, kiedy Apple zwyczajowo udostępnia na swojej stronie i rozsyła informacje prasowe. Także te ogłaszające premierę nowych produktów.

Wcześniej o premierze nowych iPadów w tym tygodniu donosił również “zaufany” informator MacRumors, ale według niego miałoby się to odbyć w czasie konferencji – tej jednak Apple ciągle nie zapowiedziało.

Pojawiło się kilka plotek, że konferencja mogłaby się odbyć w kwietniu. Czy jednak Apple wprowadzałoby nowe produkty tuż przed kolejnym eventem? Mogłoby się tak stać w sytuacji, gdyby firma miała do zaprezentowania dużą ilość nowego sprzętu. I tak też może być, bo spekuluje się o debiucie nie tylko trzech nowych iPadów, ale też akcesoriów do nich (Apple Pencil 2 i Smart Keyboard 2), nowego iMaca, iPhone’a SE w wersji 128 GB, iPhone’a 7 w kolorze czerwonym (być może również w białym), nowych pasków do Apple Watcha, a nawet monitora 5K True Tone.

Oczywiście będziemy na bieżąco monitorowali sprawę i powiadomimy Was jak tylko pojawią się nowe produkty – obserwujcie nas na Facebooku i Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

iPhone 8. Będzie rewolucja? Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast.

300x300-oslo

Więcej o nowych iPadach:

Źródło: MacRumors

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: