Mata ładująca AirPower może trafić do sprzedaży w marcu, razem z nowymi iPadami. Ile będzie kosztowała?

Tomek Czech   23 lutego 2018

Japońska strona MacOtacara potwierdza dzisiaj informacje podane na początku lutego przez The Apple Post, że podkładka ładująca AirPower, którą Apple zaprezentowało na wrześniowej konferencji, trafi do sprzedaży w marcu.  W przeszłości MacOtacara wiele razy podawała trafne informacje o nadchodzących produktach Apple.

berrolia

Strona nie wspomina nic o cenie AirPower. W zeszłym roku ładowarka pojawiła się na katalogu x-kom w cenie 999 zł, ale trudno przypuszczać, żeby dystrybutor rzeczywiście znał cenę nowego produktu Apple na długo przed jego premierą.

Ale czy AirPower będzie kosztowała aż tyle? Ostatecznie nie jest to wykluczone, jednak bardziej prawdopodobna jest cena w okolicach 150 dol., czyli około 799 zł.

Nowe produkty Apple w marcu

Oprócz AirPower, w marcu pojawić się też może nowa wersja 9,7-calowego iPada (być może w niższej cenie).

Mata AirPower ma też ładować nowe etui do AirPodsów. Nie wiadomo w jakiej formie ono zadebiutuje – być może Apple zacznie sprzedawać samo pudełko (osobno) oraz AirPodsy pierwszej generacji w takim etui, być może w ładowane bezprzewodowo etui wyposażone będą dopiero AirPodsy drugiej generacji.

Apple pisze o tym na swojej stronie: „Słuchawki AirPods z możliwością ładowania bezprzewodowego będą dostępne w 2018 r.”.

Wczoraj Bloomberg podawał, że firma z Cupertino pracuje nad nową wersją AirPodsów z fukcją “Hey, Siri”.

W każdym razie miałby sens, żeby podkładka AirPower trafiła do sprzedaży wtedy, kiedy będą dostępne wszystkie urządzenia, które można za jej pomocą ładować – na rynku są już iPhone 8/Plus/X oraz Apple Watch Series 3, brakuje tylko etui do AirPodsów.

Przeczytaj też:

Źródło: MacOtakara

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: