Apple Watch Series 6 z bezramkowym ekranem edge-to-edge (koncept)

Łukasz Bernaczyk   25 maja 2020

W sieci pojawiło się świeże wideo przedstawiające, jak może wyglądać nowa, szósta już generacja Apple Watcha. Bryła i wielkość pozostają bez zmian, jednak świetny ekran bez ramek robi robotę.

berrolia

Apple Watch Series 6

W koncepcie zaprezentowanym na kanale ConceptsiPhone widzimy, jak mógłby wyglądać Apple Watch Series 6 z ekranem edge-to-edge. Praktycznie pozbawiony ramek wyświetlacz byłby jedyną wizualną zmianą w nowej wersji zegarka z Cupertino. Zarówno kształt, jak i rozmiar koperty pozostałyby niezmienione.

Według wcześniejszych informacji, Apple Watch Series 6 będzie dłużej pracował na jednym ładowaniu, zostanie wyposażony w szybszy procesor oraz nowe funkcje pomiaru saturacji tlenowej, monitorowania snu, być może też zdrowia psychicznego.

Mówi się też, że Apple planuje wyposażenie swojego zegarka w czytnik linii papilarnych Touch ID.

Premiera nowego Apple Watcha spodziewana jest jesienią, wraz z premierą iPhone’a 12.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: