Nowe urządzenia Apple, które maja trafić do sprzedaży w drugiej połowie 2020 – zapowiedzi Digitimes

Łukasz Bernaczyk   16 czerwca 2020

Jeżeli wierzyć najnowszemu raportowi DigiTimes, w drugiej połowie tego roku czeka nas prawdziwy wysyp nowych tabletów Apple oraz premiera iMaca z dizajnem iPada Pro.

berrolia

Trzy nowe iPady (Air, mini i Pro) w drugiej połowie 2020

DigiTime zasiał nieco zamętu pisząc w swoim najnowszym raporcie o urządzeniach Apple, które według autorów raportu trafią do sprzedaży w drugiej połowie tego roku.

Według DigiTimes, Apple wprowadzi wtedy do sprzedaży iPada Air z ekranem 10,8”, iPada mini (8,5-9”) oraz najnowszą wersję iPada Pro 12’9 cala z wyświetlaczem mini-LED.

Informacja o jesiennej premierze nowego iPada Pro stoi w sprzeczności z wcześniejszymi doniesieniami, według których nowy iPad Pro z modemem 5G i ekranem mini-LED trafi do sklepów dopiero w 2021 r.

Podobnie sprawa wygląda z iPadem mini, który według wcześniejszych przecieków, również ma trafić do sprzedaży w pierwszej połowie 2021.

Jeżeli chodzi o tablety Apple, jedyny model, co do którego informacje DigiTimes pokrywają się z wcześniejszymi, to iPad Air z nowej wielkości ekranem o przekątnej 10,8″. Model ten najprawdopodobniej zadebiutuje jesienią tego roku.

Nowy iMac 23” również w drugiej połowie 2020

O zbliżającej się premierze nowego iMaca pisaliśmy więcej przed kilkoma dniami. Nowy komputer typu all-in-one od Apple ma otrzymać przeprojektowaną obudowę w stylu iPadów Pro i ekran o przekątnej 23 cali. Zostanie też wyposażony w koprocesor T2, grafikę AMD Navi oraz dysk SSD.

Według DigiTimes, jego premiera rynkowa nastąpi również w drugiej połowie tego roku.

Wcześniej pisaliśmy, że nowy iMac może zostać zaprezentowany już podczas przyszłotygodniowej konferencji WWDC 2020. Jeżeli tak się stanie, to urządzenie może trafić do sprzedaży już kilkanaście dni potem, czyli w lipcu, który bądź co bądź znajduje się w opisywanej przez DigiTimes drugiej połowie roku.

Pamiętajcie, by rewelacje podawane przez DigiTimes traktować z umiarkowanym entuzjazmem. Portal posiada co prawda wiele źródeł w chińskim łańcuchu dostaw Apple, ale jego doniesienia nie zawsze się potwierdzają.

Mac od ręki i w super cenie!

Źródło
Grafika

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: