Wtorek, godz. 15:00 – to wtedy Apple ma zaprezentować nowe produkty

Tomek Czech   6 września 2020

Kilka dni temu Jon Prosser podawał, że Apple ma zaprezentować nowe sprzęty w najbliższy wtorek, 8 września. Dzisiaj informuje, że ma to nastąpić o godzinie 9:00 czasu EST, czyli o 15:00 czasu polskiego.

berrolia

Nowe produkty Apple – wrzesień 2020

Prosser dodaje, że taki jest aktualnie plan Apple, ale ostateczne decyzje zapadną dopiero po briefingu prasowym. 8 września rano leaker ma dać znać, czy coś się zmieniło.

Prezentacja nowych produktów ma się odbyć za pomocą informacji prasowej. Specjalna konferencja przewidziana jest dopiero na połowę października – to wtedy Apple ma pokazać iPhone’a 12.

We wtorek spodziewamy się dwóch nowych modeli Apple Watcha – flagowca Apple Watch Series 6 oraz tańszego, “budżetowego” modelu, być może nieco odświeżonego Apple Watch Series 4, a także iPada Air 4. generacji z konstrukcją bezramkową (jak iPady Pro) i Face ID lub Touch ID umieszczonym w przycisku Power (zobacz, jak może wyglądać). Nie jest wykluczone, że Apple wprowadzi też wtedy na rynek nowy model swojego budżetowego iPada z ekranem 10,2″ lub 10,8″.

Tej jesieni spodziewamy się premiery wielu innych nowych produktów Apple – sprawdź, jakich.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: