Jakie nowe produkty pokaże dziś Apple?

Tomek Czech   21 marca 2017

Aktualizacja: Są już nowe produkty.

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, Apple prowadzi dzisiaj prace konserwacyjne w Apple Online Store – sklep w tym momencie nie działa. Ma być znowu dostępny około 13:30. Mogą pojawić się w nim nowe produkty. Jakie?

berrolia

Obstawiam wersję, że firma z Cupertino jednak zorganizuje w najbliższym czasie konferencję, na której zaprezentuje kilka nowości. Dlaczego w takim razie wprowadzać do sprzedaży nowe produkty przed eventem? Być może Apple przygotowało zbyt wiele nowego sprzętu i nie ma czasu, żeby ze sceny opowiedzieć o wszystkich, zwłaszcza tych mniejszych update’ach. Bardzo możliwe jest też, że niektóre produkty są opóźnione (m.in. iPad Pro 10,5″, który ma zadebiutować dopiero w maju), w związku z czym Apple postanowiło nie czekać i pokazać gotowe sprzęty już teraz.

Dlatego dzisiaj spodziewałbym się raczej premiery mniej ekscytujących nowości – np. tańszej wersji iPada 9,7″, iPhone’a SE w wersji 128 GB czy nowych pasków do Apple Watcha. Ale, jak wiemy, firma z Cupertino jest nieprzewidywalna i już wiele razy potrafiła wszystkich mocno zaskoczyć. Dlatego zamiast strzelać w ciemno, lepiej po prostu wymienić wszystkie produkty, o których spekulowano, że mogą pojawić się wiosną:

Wszystko powinno wyjaśnić się około 13:30 – obserwujcie nas na Facebooku i Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

Dajcie znać w komentarzach, na co czekacie najbardziej.

Lada dzień, być może nawet już dzisiaj wieczorem, powinny się pojawić finalne wersje iOS 10.3, macOS Sierra 10.12.4, tvOS 10.2 i watchOS 3.2.

iPhone 8. Będzie rewolucja? Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast.

300x300-oslo

POLECAMY: Zhakował komputer nauczycielki, kupił MacBooka i rozkręcił duży biznes – wywiad

Może Cię zainteresować: 

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: