Jak może wyglądać iPhone 8 w porównaniu z iPhonem 7 Plus (wideo)

Tomek Czech   21 czerwca 2017

Pod koniec maja w sieci pojawiło się wideo prezentujące atrapę iPhone’a 8 stworzoną na podstawie przecieków z Foxconnu lub jednej z fabryk innego podwykonawcy Apple. 9to5Mac zdobyło właśnie nowe wideo pozwalające dokładniej przyjrzeć się tej samej lub bardzo podobnej atrapie i porównać ją do iPhone’a 7 Plus.

berrolia

Widoczna na filmiku atrapa iPhone’a 8 nie ma przycisku Home, posiada wydłużony przycisk Power, cieńsze ramki wokół ekranu, tylne kamery rozmieszone pionowo i szklany tył obudowy (umownie, bo w tym przypadku „plecki” są prawdopodobnie wykonane z plastiku).

Telefon jest znacznie mniejszy od iPhone’a 7 Plus – według większości doniesień, iPhone 8 będzie trochę większy od obecnego modelu 4,7-calowego, mimo, że jego ekran będzie większy nawet od wyświetlacza w modelu Plus (5,8-cala vs. 5,5-cala).

9to5Mac zdobyło też kilka zdjęć nowej atrapy.

Wczoraj w sprzedaży pojawiły się pierwsze etui i szkła ochronne do iPhone’a 8.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: 9to5Mac

Cyber Monday na Amazon.pl – zobacz najlepsze promocje!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: