Kolejny producent zaczyna przedsprzedaż etui do iPhone’a 8

Tomek Czech   23 czerwca 2017

Chińska firma Jorita, która zajmuje się produkcją akcesoriów do smartfonów od 2009 r., rozpoczęła właśnie hurtową przedsprzedaż etui do iPhone’a 8. Oczywiście nie wiadomo, czy swoją wiedzę o wyglądzie nowego flagowca Apple opiera wyłącznie na plotkach, czy ma na ten temat własne informacje (siedziba firmy znajduje się w Shenzhen, czyli tam, gdzie składane są iPhone’y).

berrolia

Etui pojawiły się na platformie handlowej Alibaba. Ich dokładne rozmiary nie są znane. Producent stawia na to, że tylne kamery będą rozmieszczone jedna pod drugą (inaczej niż w iPhonie 7 Plus), a przycisk Power będzie dłuższy niż w obecnych modelach.

Etui są dostępne w kolorze czarnym, czerwonym, złotym i różowego złota.

Kilka dni temu przedsprzedaż etui i szkieł ochronnych do iPhone’a 8 rozpoczęła firma Olixar, która gwarantuje, że jej akcesoria będą pasować na nowego flagowca Apple, którego premiera spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Alibaba, za Benjamin Geskin

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: