ThinkHome Podcast #12: Kamery Apple HomeKit

Dawid Olczak   29 maja 2020

W najnowszym odcinku ThinkHome Podcast poruszamy temat, o który prosiliście w wielu wiadomościach prywatnych oraz na grupie ThinkApple HomeKit na Facebooku. Mam na myśli kamery ze wsparciem HomeKit Secure Video.

berrolia

ThinkHome Podcast #12: Kamery Apple HomeKit

W dwunastym odcinku podcastu ThinkHome rozmawiamy na temat kamer kompatybilnych z Apple HomeKit. Dowiesz się z niego m.in jakie są różnice między kamerą ze standardowym wsparciem dla Apple HomeKit, a nowym standardem HomeKit Secure Video. Opowiadamy również o tym, kto powinien rozważyć zakup kamer wyposażonych w nowy standard, a dla kogo może być to nieopłacalne.

Wspominamy również jakie są największe wady i zalety kamer ze wsparciem dla HomeKit Secure Video. Na koniec podajemy kilka ciekawych informacji dotyczących naszego bezpieczeństwa, które może znacznie zwiększyć za pomocą iPada wyposażonego w moduł LTE znajdujący się w naszym domu. 

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

OKAZJA: Apple AirTag w najniższej cenie od premiery

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: