ThinkHome Podcast #11: Smart gniazdka w HomeKit

Dawid Olczak   22 maja 2020

W najnowszym odcinku ThinkHome Podcast nie bez kozery poruszamy temat smart gniazdek, gdyż na ich temat pojawia się wiele niedomówień, które chcieliśmy wyjaśnić. Odcinek jest szczególnie polecany dla osób, które chcą wycisnąć z HomeKita jak najwiecej i nie boją się eksperymentować.

berrolia

ThinkHome Podcast #11: Smart gniazdka w Apple HomeKit

Z jedenastego odcinka ThinkHome Podcast dowiesz się m.in. jakie są wady oraz zalety gniazdek dopuszkowych, podtynkowych, natynkowych oraz zewnętrzych. Opowiadamy również o tym, jak wygląda pomiar mocy w smart gniazdkach wspierających HomeKit oraz gdzie szukać odpowiednich wykresów i analiz.

Wspominamy również, jakie gniazdka możemy automatyzować w oparciu o pomiar mocy, a które z nich się do tego nie nadają. Na koniec podajemy kilka ciekawych przykładów automatyzacji, które każdy z Was może stworzyć w swoim domu. 

ThinkHome Podcast jest dostępny w Apple Podcast i możecie go słuchać w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych na iOS (polecamy Overcast), Maca czy Apple TV. Jesteśmy też na SoundCloud i można nas słuchać w aplikacji SoundCloud na iOS lub bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Znajdziecie nas także w usłudze Spotify.

Rozmawiają:

Dawid Olczak – @olczak_dawid
Jaromir Kopp – @MacWyznawca

Możecie śledzić nas również na naszym oficjalnym koncie na Twitterze – @ThinkHome_cast

Poprzednie odcinki:

Podcast powstał dzięki wsparciu ThinkStore – dziękujemy!

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: