Wiemy już dokładnie, kiedy Apple pokaże iOS 14 i nowe sprzęty

Tomek Czech   12 czerwca 2020

Apple ogłosiło oficjalnie harmonogram WWDC 2020. Dowiadujemy się z niego, kiedy dokładnie odbędzie się otwierający konferencję keynote, podczas którego Apple zaprezentuje iOS 14, nowe wersje wszystkich pozostałych systemów oraz najprawdopodobniej kilka nowych sprzętów.

berrolia

WWDC 2020

Keynote, czyli wydarzenie otwierające konferencję, rozpocznie się w poniedziałek, 22 czerwca, o godzinie 10:00 czasu lokalnego w Cupertino, czyli o 19:00 “czasu polskiego”.

Będzie transmitowany na żywo z Apple Park i będzie można go obejrzeć na stronach apple.com i developer.apple.com, w aplikacji Apple Developer, w aplikacji na Apple TV oraz na YouTube.

Choć Apple nigdy oficjalnie nie zapowiada, że na WWDC pokaże nowe wersje swoich systemów operacyjnych, każdego roku tak właśnie robi i zapewne nie inaczej będzie teraz. Spodziewamy się więc prezentacji:

  • iOS 14
  • iPadOS 14
  • watchOS 7
  • macOS 10.16
  • tvOS 14

Z dużym prawdopodobieństwem Apple zaprezentuje też nowe sprzęty. Być może pokaże kilka z poniższych produktów, których premiery spodziewamy się w tym roku:

Informacje o wszystkich wydarzeniach podczas WWDC 2020 znajdziecie w oficjalnym komunikacie Apple i na stronie developer.apple.com.

JAYS x-Seven Wireless: Idealne w podróży i do uprawiania sportu

Źródło
Grafika

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: